Hava Radarı

Hava Durumu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 113 MB
  • Version 3.19
  • Dil Türkçe
  • Firma IAC Search & Media Europe Ltd.
Hava Radarı uygulaması mobil cihazınız ile hava koşullarını kısa yoldan takip edebileceğiniz mobil hava durumu uygulamasıdır.

Hava Radarı uygulaması mobil cihazınız ile hava koşullarını kısa yoldan takip edebileceğiniz mobil hava durumu uygulamasıdır. 

Hava Radarı uygulamasını İOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirin ve 7 gün 24 saat her dakikanın hava raporuna ulaşmanın rahatlığı ile hareket edin. Kimse günlük yaşantısının hava koşulları sebebi ile aksamaya uğramasını istemez elbette ki bu sebebple hava olaylarını takip edebileceğiniz bir mobil uygulamanızın olması her açıdan sizleri rahatlatacaktır. 

Gün içerisinde dışarıda yapacağımız tüm işlerim doğru eksende ilerlemesi birnevi hava durumu bağlı olarak ilerler. Bu durumun karşısında durabilmek adına hava olaylarının her saatini takip ederseniz gününü daha kaliteli geçirmiş olursunuz. 

Uygulamaya sahip olun ve bulunduğunuz konumun hava durumu bilgilerini detaylı bir şekilde erişerek keyifle hareket edebilirsiniz. Ücret talep edilmeyen Hava Radarı uygulaması sizleri yaşamınızda kolaylık sağlayacak kaliteli bir hava durumu uygulamasıdır. Hava olayları hakkında en doğru ve güvenilir bilgiyi elde etmek için sizde Hava Radarı uygulamasına ücret ödemeden sahip olun. 

Hava Radarı indir